30. rocznica AVerMedia

nagrody dla członków

Konkurs 1: Zarejestruj się, aby wygrać

Zarejestruj się jako członek online AverMedia i wygraj:

Nagroda

Karta upominkowa 10 $ do serwisu Steam

100zwycięzców

Jak wziąć udział:

Zarejestruj się jako członek online AverMedia do 31 sierpnia, aby mieć szansę na zdobycie nagrody.

Konkurs 2: Zarejestruj, aby wygrać

Kup dowolną kwalifikującą się kartę przechwytującą i zarejestruj się online:

Będziesz mieć szansę na wygraną:

Nagroda 1

Automatyczne jednoroczne przedłużenie gwarancji

Nagroda 2

27-calowy monitor do gier 144 Hz

Nagroda 3

NINTENDO SWITCH LITE CORAL

Jak wziąć udział

Kup do 31 sierpnia dowolną kartę przechwytującą Live Gamer wymienioną poniżej i dokończ proces rejestracji członka online AVerMedia, rejestracji produktu, przesłania kopii faktury zakupu / kopii paragonu, a otrzymasz roczne przedłużenie gwarancji i szansę, aby wygrać 27-calowy monitor do gier 144 Hz lub jeden NINTENDO SWITCH LITE CORAL. (Zdjęcia nagród są wyłącznie w celach informacyjnych. Rzeczywiste nagrody zależą od otrzymanych produktów.)

Kwalifikujące się karty przechwytywania:

Uwaga:

  1. Wszystkie kwalifikujące się produkty otrzymają jednoroczne przedłużenie gwarancji, jeśli zostaną zarejestrowane w ciągu 90 dni od daty zakupu.
  2. Losowanie monitora gier jest ograniczone do kwalifikujących się produktów zakupionych po 1 czerwca, a rejestracja produktu musi zostać zakończona do 23:59 31 sierpnia, aby zakwalifikować się do udziału w konkursie.
  3. Podczas rejestracji produktu, nazwa produktu, numer seryjny, data zakupu, miejsce zakupu oraz dowód zakupu muszą być poprawnie wypełnione i przesłane w celu zakończenia procesu.
  4. Jeśli informacje o produkcie nie zostaną poprawnie wypełnione lub faktura zakupu / paragon nie zostaną poprawnie przesłane, lub paragon / faktura będzie nieczytelna lub nierozpoznana, przedłużona gwarancja i kwalifikacja do konkursu zostaną anulowane.
  5. Po zakończeniu wydarzenia zostanie wylosowany zwycięzca (zdobywający monitor do gier) spośród wszystkich członków uczestniczących w rozszerzonej gwarancji na całym świecie.
  6. Wszyscy zwycięzcy zostaną wylosowani do 14 września i zostaną powiadomieni indywidualnie drogą mailową.
  7. Do przyszłej korespondencji proszę używać działającego adresu e-mail, w przeciwnym razie nie będziemy w stanie skontaktować się z Tobą ani wysłać nagrody.
  8. Wszyscy uczestnicy muszą zagwarantować, że żadne nadesłane informacje nie stanowią nadużycia ani przywłaszczenia praw osobistych lub własności intelektualnej osób trzecich. W przypadku zaistnienia nieprawdziwych lub nieprawidłowych okoliczności lub złożenia przez osobę trzecią pozwu o naruszenie prawa, uczestnik ponosi wyłączną odpowiedzialność i nie ma nic wspólnego z organizatorem. Jednocześnie organizator ma prawo zdyskwalifikować uczestnika i usunąć odpowiednie informacje z wydarzenia online.
  9. Zasady tego wydarzenia z nagrodami zostały jasno określone na stronie wydarzenia. Uczestnicy zgadzają się zaakceptować wszystkie zasady, biorąc udział w tym wydarzeniu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia zasad organizator może zdyskwalifikować uczestnika z wydarzenia i w razie potrzeby skorzystać ze środków prawnych.
  10. Organizator zastrzega sobie prawo do modyfikacji i zakończenia tego wydarzenia w dowolnym momencie. Wszelkie zmiany lub szczegółowe uwagi zostaną opublikowane na tej stronie bez uprzedniego powiadomienia.